REZULTATI NATJECANJA
ŽUPANIJSKA NATJECANJA
SUDJELOVANJE NA MEĐUŽUPANIJSKOM NATJECANJU U DEBATI:
EMIL BALTIĆ HRSAN 8B
VILMA BALTIĆ HRSAN 8C
EMA DABROVIĆ 8C
VANJA FRANCETIĆ 8C
LUJO HERCEG 8C
SVEN MAHMET 8C
MENTORICA: IVANA MEDVEN, PROF., VODITELJICA DEBATNOG KLUBA ŠKOLE
SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ LIKOVNE KULTURE
VANJA FRANCETIĆ 8C
MENTORICA: KSENIJA LUKAČ, PROF.
7.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ ENGLESKOG JEZIKA
VILMA BALTIĆ HRSAN 8C
MENTORICA: BARBARA ŽULJEVIĆ, PROF.
10.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA
LUKA ERCEG 8B
MENTORICA: MIRIAM MICULINIĆ, PROF.
10.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA
LUKA PASSEK KUMERIČKI 8B
MENTORICA: MIRIAM MICULINIĆ, PROF.
11.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA
MENTORICA: MIRIAM MICULINIĆ, PROF.
13.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA
NIKOLA MANDIĆ 8B
MENTORICA: MIRIAM MICULINIĆ, PROF.
SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE
VEDRAN HRABAR 7C
MENTOR: ŽELJKO BURANJI, PROF.
15.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ POVIJESTI
LUKA ERCEG 8B
MENTORICA: KARMEN PERKOVIĆ, PROF.
SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FIZIKE
MATIJA LUKA KUKIĆ 8A
VERONIKA MAJER 8A
MENTORICA: SANJA KRŠ, PROF.
SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KEMIJE
VEDRAN HRABAR 7C
MENTORICA: KATARINA BARKOVIĆ, PROF.
SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KEMIJE
EMA DABROVIĆ 8C
EMIL BALTIĆ HRSAN 8B
BRUNO BORIĆ 8B
MARKO ŽUGEC 8A
LEA GOJŠIĆ 8B
ANA ŠKRTIĆ 8C
MENTORICA: KATARINA BARKOVIĆ, PROF.
DRŽAVNA NATJECANJA
LUKA PASSEK KUMERIČKI 8B
3.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ FIZIKE
MENTORICA: SANJA KRŠ, PROF.
LUKA PASSEK KUMERIČKI 8B
9.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE
MENTORICA: IVA CANJKO, PROF.
LEA PRIMORAC 8C
3.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA
TENA VINČAZOVIĆ 8C
9.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA
MENTORICA: MIRIAM MICULINIĆ, PROF.
PETAR SMOLKOVIĆ 7A
10.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE
ŠPIRO FILIP LASIĆ 6A
12.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE
MENTOR: ŽELJKO BURANJI, PROF.
MATIJA LUKA KUKIĆ 8A
5.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ INFORMATIKE
MENTORICA: KATARINA BARKOVIĆ, PROF.
Međunarodno matematičko natjecanje “Klokan bez granica”
Nagrađeni učenici:
PČELICE
5.RANG DORA SPAJIĆ 2B
5.RANG JAKOV VUKOVIĆ 2A
6.RANG MARKO BABIĆ 2B
13.RANG ROKO GAŠPAROVIĆ 2C
LEPTIRIĆI
15.RANG KAJA PASSEK KUMERIČKI 3B
27.RANG LUKA BRAJKOVIĆ 3A
27.RANG NINA KYMALAINEN BREKALO 3B
ECOLIER
6.RANG MAŠA BIBAN CAPPONI 5B
16.RANG KAJA PAVIĆ 5C
23.RANG LUJO LASIĆ 4C
29.RANG MARTA ĆOSIĆ 5C
42.RANG FRANJO KANTOLIĆ 5A
46.RANG MARTIN DECKER 5B
47.RANG JANKO PRESEČKI 5C
60.RANG MARINA LIPOVAC 4B
64.RANG MARTA MARION 5C
BENJAMIN
18.RANG ŠPIRO FILIP LASIĆ 6A
40.RANG FRANO BAĆE 6A
CADET
52.RANG LUKA PASSEK KUMERIČKI 8B
Školski športski klub «Galeb»
ŠŠK «Galeb» pod vodstvom profesora TZK Damira Štokića sudjelovao je ove školske godine na brojnim natjecanjima. Učenici su u svim kategorijama osvojili izuzetne rezultate.
Slijedi popis natjecatelja i ostvarenih rezultata po sportovima.
1.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U SKIJANJU - DJEČACI 5.-8.R. OŠ
MARKO BABIĆ 4A
ZIGGY VRDOLJAK 4A
MAKS KLOBUČAR 4B
TOMISLAV TOKIĆ 8A
2.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U ODBOJCI - DJEČACI 7.-8.R. OŠ
JOSIP ZADRO 8B
ALESSANDRO ŽUŽIĆ 7C
TIN BREBER 8C
IVAN ĆOSIĆ 8A
BORNA LOVRIĆ 8A
FRANKO VRDOLJAK COLO 7C
BRUNO KNEŽEVIĆ 7A
ALEN KRIVDIĆ 7A
FRAN LIOVIĆ 7C
ROKO KRPAN 7A
5.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U MALOJ ODBOJCI - DJEČACI 4.-6.R. OŠ
GABRIJEL BABIĆ 5A
IVAN NEMETH 6A
KARLO MAVRIĆ 5C
RONALD DUMBOVIĆ 5C
DOMINIK SADIKOVIĆ EXLE 5C
JANKO PRESEČKI 5C
JERE SKELIN 5A
FRANJO KANTOLIĆ 5A
IVAN ERCEG 5C
TOMA ŠTOKIĆ 5A
FRA N HAJNEMAN 5C
IVOR ŠIMIĆ 5C
5.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U ODBOJCI - DJEVOJČICE 7.-8.R. OŠ
TINA MARKOVIĆ 8B
LUCIJA BOGOVIĆ 8B
HANA ZADRO 8A
VIVIAN GUDELJ 8A
KLARA SZEKELY 7B
UMA PISAROVIĆ 8C
ANA LIPKOVAC 8C
NIKA BAKMAZ 7A
VILMA BALTIĆ HRSAN 8C
DEMETRA JUŠIĆ 7A
8.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U KOŠARCI - DJEČACI 7.-8.R. OŠ
JOSIP ZADRO 8B
SVEN GREDELJ 8C
HRVOJE HAĐIJA 8C
BORNA KALAUZ 8B
NIKOLA KLEPAC 8B
TIN BREBER 8C
IVAN ĆOSIĆ 8A
SVEN MAHMET 8C
MARIN VUČIĆ 7B
18.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U PLIVANJU - DJEČACI 5.-8.R. OŠ
FRANJO KANTOLIĆ 5A
ANDRO SERTIĆ 5A
NOAH NAJCER 3B
ŠIMUN SARIĆ 5A
FRAN HAJNEMAN 5C
18.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U PLIVANJU
DJEVOJČICE 5.-8.R. OŠ
GRETA ŽNIDARŠIĆ 8B
NOA MARIJA SERTIĆ 7B
EMA NAJCER 5A
15.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U MALOJ ODBOJCI
DJEVOJČICE 4.-6.R. OŠ
LORENA BILIĆ 6B
BARBARA RAVLIĆ 6A
TESA NOVAK 5B
MARTA MARION 5C
JANA JAZBEC 5C
LARA GROTIĆ 6A
LUCIJA BRAJKOVIĆ 6A
MARINA VUKOVIĆ 6B
MARTA ĆOSIĆ 5C
MAGDALENA PAŽIN 4C
3.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U JUDU - DJEČACI 1.-8.R. OŠ
PAL HORVATH 5B
SVEBOR VASIĆ 7A
IVAN MEĐERI 4C
MARTIN BLAŽIČEVIĆ 4C
VITO PERVAN 7B
NIKOLA BLAŽIČEVIĆ 4C
ROKO PERVAN 4C
ROBERT ZVONIMIR CAHUN 4B
SUDJELOVANJE NA NATJECANJU U FUTSALU
DJEČACI 4.-6.R. OŠ
ŠPIRO FILIP LASIĆ 6A
MATIJA VUKELIĆ 6B
VLADIMIR JOZO LEVAK 6A
FRANO BAĆE 6A
GRGA PAŽIN 6A
JAKOV ŠPEHAR 6A
FRANJO ŠUTE 6B
FRAN JOZEF GOLUBIĆ 6C
I ove školske godine birani su sportaš i sportašica godine. Sportaš godine je Ziggy Vrdoljak iz 4a razreda, a sportašica godine Tina Marković iz 8b razreda.
Ostalo |
> Portal za škole |
> Carnet |
> Portal Nikola Tesla |
> Crveni križ |
> Škola za život |
> Office365 za škole |
> Loomen |
> Leksikografski zavod... |
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |