Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Zagreb

Sportski uspjesi naših učenika

Autor: Ivana Bertović, 15. 4. 2024. 16:37

Učenici 2. C razreda Luka Lipovšćak i Lukas Nuić ovog vikenda na natjecanju iz 22. prvenstva zagrebačke judo škole osvojili su zlatne medalje. Ponosni smo na naše učenike i čestitamo im na velikom uspjehu.

[više]

Autor: Ivana Bertović, 12. 3. 2024. 12:59

U nedjelju 10. ožujka, naša Sofija je osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju na Prvenstvu Zagreba u kategoriji Kadetkinje A. Čestitamo!!!

[više]

Prvenstvo Hrvatske u snowboardu

Autor: Ivana Bertović, 26. 2. 2024. 11:49

24. veljače 2024. u Ravasclettu (ITA) održano je prvenstvo Hrvatske u snowboardu u disciplinama Slopestyle i Big air. Matija Sviben osvojio je 1. mjesto u SS i 1. mjesto u BA u kategoriji dječaci. Hana Sviben bila je zlatna u SS i BA u kategoriji djevojčice i srebrna u SS i BA u kategoriji seniorki. Vita Zekić osvojila je broncu u SS i BA u kategoriji djevojčice.

Čestitamo našim učenicima!

[više]

Prvenstvo grada Zagreba

Autor: Ivana Bertović, 16. 2. 2024. 13:37

Prvenstvo Grada Zagreba za djevojčice i dječake osnovnih škola.

U prilogu su postignuti rezultati.

[više]

Carnival Snowboard Seassion

Autor: Ivana Bertović, 24. 1. 2024. 21:56

Vita Zekić, učenica 6.a, osvojila je zlato u kategoriji - djeca na 13. Carnival Snowboard Seassionu 2024. na Platku. Čestitamo Vita!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 22. 12. 2023. 18:36

Sofia Stoykova Georgieva je u subotu 16.12.2023. osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju na Prvenstvu Hrvatske u umjetničkom klizanju za kategoriju Kadetkinje A. Čestitamo Sofia!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 27. 10. 2023. 08:54

Anton Kušen ovoga je vikenda osvojio 1. mjesto na prvenstvu Hrvatske - PH za mlađe uzraste, kumite.

Čestitamo!!!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 16. 6. 2023. 13:42

Teo Jug osvojio je brončanu medalju na Turniru NK Vrapče održanom 9. i 10.6.2023. u kategoriji Limači.

Jakov Miličić osvojio je  2.mjesto u cartingu, 10.6.2023. po broju bodova u cijeloj sezoni.

[više]

Autor: Ivana Bertović, 7. 6. 2023. 16:09

4. lipnja 2023. godine na Sisak kupu u karateu naši učenici Lovre i Luce Gospić ostvarili su izvrsne rezultate. Lovre iz 5.c u svojoj kategoriji osvojio je 1. mjesto, a Luce iz 1.c, 3. mjesto. Čestitamo našim učenicima!

Autor: Ivana Bertović, 6. 6. 2023. 10:15

Na Prvenstvu grada Zagreba u ritmičkoj gimnastici, Ruža Stipic 5.b, osvojila je 1. mjesto! Bravo Ruža!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 31. 5. 2023. 10:23

Jana Kymalainen Brekalo 6.a i Lena Aralica 6.b osvojile su prvo mjesto na turniru Revian kup do 14 godina u parovima. U pojedinačnoj konkurenciji Jana je osvojila 1. mjesto, a Lena 3. mjesto.

Filip Nuić 6.c i Nikola Blažičević 6.c završili su sezonu bez ijednog poraza te postali prvaci Prve NL Centar.

Čestitamo našim uspješnim sportašima!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 26. 5. 2023. 14:23

Na Prvenstu grada Zagreba naši učenici 6. razreda osvojili su 1. mjesto u odbojci, a Filip Nuić osvojio je nagradu za najboljeg igrača u odbojci i najboljeg strijelca u futsalu. Čestitamo našim dečkima!!!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 16. 5. 2023. 11:31

Na jakom međunarodnom turniru Zeleni pak, Tin Pusić, 6.a i njegov klub KHL Mladost osvojio je visoko drugo mjesto, a on proglašen za najboljeg strijelca turnira. U mjesec i pol dana bio je u Njemačkoj, Beogradu, Sarajevu i Bugarskoj gdje uz Prvenstvo Hrvatske igra i međunarodnu ligu. Čestitamo Tin!!!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 16. 5. 2023. 11:29

Nika Popović, 6.c u dva kola gimnastičkih natjecanja bila je 2. i 3. i plasirala se na državno prvenstvo koje će se održati lipnja u Osijeku. Ekipno su osvojile 3. mjesto. Niki želimo svu sreću u daljnjem tijeku natjecanja! Bravo Nika!!!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 9. 5. 2023. 10:49

Mauro Turković, učenik 2.c razreda ovog vikenda osvojio je zlatnu medalju na Višeboju Atletske škole Zagreb: Vorteks i 150 metara (u skupini stariji Cicibani) . Bravoooooo!!!!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 8. 5. 2023. 08:55

Na međunarodnom turniru u Mariboru od 1200 natjecatelja, u kategoriji U14, do 50kg, Aljoša Viculin, 5.b osvojio je 3.mjesto. Čestitamo Aljoša!

[više]

Autor: Ivana Bertović, 2. 5. 2023. 19:30

Prošli vikend na nogometnom natjecanju, naš učenik Fran Prkačin iz 1.c sa svojim klubom osvojio je izvrsno 3. mjesto.

Jana je ovaj vikend igrala tenis turnir Orsanicev memorijal do 14. godina, 2. rang te osvojila 1. mjesto u parovima i 1. mjesto bonus turnira u pojedinacnoj konkurenciji.

Luka Komorski, 6.a i Jura Bartolić, 6.c sudjelovali su sa svojom nogometnom ekipom NK Dinamo na turniru u Medulinu i osvojili 1. mjesto. Jura Bartolić je dobio nagradu i za najboljeg vratara turnira!